Wyjazdy kulinarne

Zapraszam Was w podróż pełną niezapomnianych widoków, historii i przede wszystkim – smaków z moich rodzinnych okolic!

Strona główna » Wyjazdy kulinarne na Bałkany

Wyjazdy kulinarne na Bałkany

Bałkany to prawdziwy kocioł historyczny, kulturowy, polityczny, religijny społeczny i oczywiście… kulinarny! Dla mnie to też wszystkie smaki i zapachy dzieciństwa, tysiące wspomnień związanych z ukochanymi osobami! Tym właśnie chciałabym się z Wami podzielić – bałkańskimi smakami, przepisami dziedziczonymi z pokolenia na pokolenie, zapachem tradycyjnych potraw. Dlatego przygotowałam dla Was coś wyjątkowego – podróże kulinarne na Bałkany! Poznacie wyjątkowych ludzi, wspaniałe smaki moich okolic oraz nauczycie się żyć po bałkańsku, czyli jednocześnie na luzie i z nieposkromioną energią 🙂


Kuchnia i podróże

Wyjazdy kulinarne

Kulinarny wyjazd do Czarnogóry na 8 dni

Wyjątkowe warsztaty kulinarne (przygotowywaliście kiedyś ostrygi?), wspólne gotowanie z naszymi gospodarzami, lokalne targi, tradycyjna kuchnia, trochę zwiedzania i trochę relaksu. A do tego góry, jeziora, morze, parki narodowe, miasta i najprawdziwszy lokalny, bałkański klimat. Poznajcie ze mną kulinarną stronę Czarnogóry!


Już wkrótce znajdziecie tu kolejne wyjazdy o tematyce kulinarnej, m.in do Serbii i w inne regiony Bałkanów, a tymczasem zapraszam Was na Balkan Trip, gdzie znajdziecie noclegi i wycieczki fakultatywne w Czarnogórze.

Balkan Trip

Wakacje na Bałkanach – wycieczki fakultatywne, wyjazdy dla aktywnych, noclegi i transfery w Czarnogórze dla grup i klientów indywidualnych!