Warsztaty kulinarne

Zapraszam Was na wspólne gotowanie – to fantastyczna zabawa i możliwość poznania tajemnic bałkańskiej kuchni!

Strona główna » Warsztaty kulinarne

Warsztaty z bałkańskiej kuchni!

Jeśli tak ja ja kochacie gotować i uwielbiacie Bałkany, to zapraszam Was serdecznie na warsztaty kulinarne, które prowadzę w poznańskiej restauracji SPOT. Warsztaty odbywają się mniej więcej raz w miesiącu. W przeciągu 3 godzin wspólnie przygotujemy kilka bałkańskich potraw. W sezonie wiosennym były to mantije, ćevapi, lepinje, dolmy, prebranac, urnebes, a na deser – tufahije, ale na jesień mam dla Was coś nowego. I choć początkowo te nazwy brzmiały dla Uczestników obco, po warsztatach gotowali jakby urodzili się na Bałkanach!

Wiosną 2022 mogliście mieliśmy okazję spotkać się jeszcze w kilku miejscach – dam znać, jak to będzie w kolejnym sezonie!


Nowe terminy już wkrótce!

Zapisz się na warsztaty z kuchni bałkańskiej

Poznań

Chwilowo mamy wakacyjną przerwę, a na kolejne warsztaty zaproszę Was jesienią 2022, a tymczasem dołączcie do mnie podczas kulinarnych wyjazdów do Czarnogóry!

Nawet jeśli braliście już udział w warsztatach, jesienią przygotuję dla Was nowe menu!

Warsztaty z kuchni bałkańskiej

Warsztaty kulinarne w 2022

W styczniu 2022 odbyły się moje pierwsze warsztaty kulinarne z kuchni bałkańskiej w poznańskiej restauracji SPOT. Poznałam świetnych ludzi, dzięki którym udało nam się stworzyć bardzo ciepłą atmosferę. Ze wspólnego gotowania powstały smaczne dania. A podczas objadania było i trochę plotkowania 😉 Jednym słowem było SUPER! Od marca zaczęłam prowadzić warsztaty również w kilku innych miastach: Zielonej Górze, Toruniu, Wrocławiu i Łodzi.

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną, a pozostałych zapraszam na kolejne warsztaty! Mam nadzieję, że spotkamy się jesienią!